wtorek, 13 marca 2018

Post organizacyjny!


Post organizacyjny!
Kochani! Powracam! Tak dosyć długo mnie na blogu nie było. Jest to spowodowane różnymi czynnikami. Mamy również kilka kwestii nie tylko blogowych do omówienia. Postanowiłam, że złącze wszystko w jedną całość i stworzę jednego posta. Więc serdecznie zapraszam do omówienia kilku kwestii blogowych i serialowych! Zapraszam do dalszego czytania!


Po pierwsze, to chce Was wszystkich przeprosić, że tak mało postów dodawałam, ale miałam dużo spraw prywatnych na głowie. Wiecie, jak to jest. Szkoła, która zajmuje bardzo dużo czasu. Chciałam też również trochę odpocząć od pisania, bo dopadł mnie kryzys twórczy. Miałam jakąś blokadę, która powodowała niechęć do pisania. Na szczęście już wszystko powoli mija. Wiem, że bardzo polubiliście posty z serii "W przeszłości" i "Es Hiszpański". Ostatnio ich nie było, tak jak wcześniej tłumaczyłam, nie miałam chęci na pisanie. Wczoraj miał się pojawić post z serii "W przeszłości", ale nie miałam czasu na napisanie go, bo nie ukrywajmy zajmuje on bardzo dużo czasu. Ale postanowiłam, że w okresie wielkanocnym nadrobimy te dwa stracone posty z obydwu serii. Oczywiście od poniedziałku wszystko wraca tak jak powinno, czyli "W przeszłości" w poniedziałek o 16:00, a "Es Hiszpański" w środę o 16:00. I tak jak wspominałam bonusowo dostaniecie w okresie wielkanocnym dwa stracone posty z obydwu serii :) 
Dalej. Na bloga powrócą recenzję. Mam już parę gadżetów, które będziemy recenzować na blogu. W tym jest jedna rzecz z 2 sezonu prosto za granicy, więc czekajcie. Również pojawi się kilka nowych postów. Gdy wyjdzie płyta z 3 sezonu powrócą opracowania piosenek. To wszystko mogę wam zagwarantować :)

Kolejna kwestia to nowy wygląd bloga. Już to tłumaczyłam na asku bloga. Nowy wygląd pojawi się gdzieś około premiery nowego sezonu. Mam już wszystkie potrzebne tła, również mogę się pochwalić, że jak skończę pisać tego posta, biorę się za tworzenie sama tła z 3 sezonu. Jestem ciekawa, jak mi pójdzie. I co najważniejsze nie mamy jeszcze żadnych zdjęć postaci z 3 sezonu i w tym jest największy problem. Ale mogę was zapewnić, że nowy wygląd będzie :)

Przedostatnią kwestią są nowe odcinki. Przypominam, że nowe odcinki 2 sezonu już za tydzień, 19 marca o 19:30. Również na dniach pojawi się post, w którym poinformujemy was o zmianach w emisji serialu, bo niestety będzie zmiana, która nie każdemu się spodoba. Mi osobiście się nie podoba. Wam pewnie też. Ale cóż zrobimy, to polski Disney :)

I już ostatnią kwestią na dziś jest organizacja koncertu w Polsce. Jak wiecie firma JVS Group PL chciałaby zorganizować koncert w Polsce w ramach trasy koncertowej. Jak na razie trwają ustalenia. Jeszcze nic nie jest wiadomo, dlatego mówię, że jak coś by nie wypaliło, to nie nastawiajcie się w 100% na koncert. Bo to nie jest tak prosto zorganizować koncert. My jesteśmy w stałym kontakcie z tą firmą i jesteśmy informowani na bieżąco. Jak na razie nie ma jeszcze finalnych ustaleń. Wszystkiego dowiemy się na dniach, więc bądźcie uważni. 

PS. Została podana nowa data płyty Power of music. Nie jest to znów w 100% potwierdzona :)

Mam nadzieję, że rozumiecie wszystko. Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie, jak chętnie odpowiem :) Buziaki :)

9 komentarzy:

 1. Mam pytanie czy będę post związane z 3 sezonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz gdy zbliża się premiera 3 sezonu, to na pewno pojawi się więcej postów z 3 serii :)

   Usuń
 2. A kiedy ta emisja się zmieni ? O co chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro postaram się napisać o tym posta, ale na pewno się to Wam nie spodoba :(

   Usuń
  2. Już wiem 😡 jak oni mogą nie emitować od 2 kwietnia, a potem jeszcze stare odcinki 😒

   Usuń
 3. Już jest podane oficjalnie, że premiera płyty to 6 kwietnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalna strona Disney Music Channel jeszcze nie potwierdziła tej informacji. Nie sugerujemy się tymi zdjęciami, ponieważ są to tylko wykonania fanów :)

   Usuń
 4. A jeśli koncert zostanie potwierdzone, będzie możliwość kupienia biletu M&G?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będzie koncert, to jak najbardziej będzie bilet m&G :)

   Usuń